Práce s časopisem


Udělat opravdu kvalitní a pěkné a přehledné webové stránky, tak to dá opravdu někdy zabrat, někdy dokonce i odborník s tímhle má problémy. Není totiž potom nic horšího, než když potom dostanete nějaké zadání, nějaký úkol, se kterým si vůbec nevíte rady. Povím vám, že tohle se mi stalo už je kolikrát, nemusela jsem tedy dělat přímo web. Měla jsem na starost web i e-shop, který ale měla jsem spravovat a také se starat o jednu stránku na sociální síti. Byl to takový ženský časopis. A mě to hlavně moc bavilo a také jsem tento ženský časopis moc ráda četla, vycházel každý měsíc.

Zkusím udělat lepší web.

A proto, když jsem měla na starost jeho webové stránky neboli e-shop a potom také spravování sociálních sítích, tak jsem byla opravdu potěšená. Byla jsem za tuhle práci a za tuhle možnost moc vděčná. Jenomže, když jsem potom zkoušela lépe pracovat s počítačem, abych se dozvěděla více o webových stránkách, tak jsem byla docela mimo. Moc jsem to nepochopila, i když už jsem udělala pár webových stránek a vyznám se v tom, tak oni pro mě v zaměstnání chtěli něco složitějšího. Jednoduše chtěli něco víc, než co jsem zvládla. Ani nevíte, jak moc mě to mrzelo, protože asi po třech měsících jsem musela zaměstnání opustit.

Umíte pracovat s webem?

Tak moc jsem se snažila, že jsem zapomínala také spát a neměla jsem čas chodit s přáteli ven a také jsem zanedbávala svou rodinu jenom kvůli tomu, abych měla práci na internetu u svého oblíbeného ženského časopisu. Který odebírám pravidelně asi jedenáct let. Samozřejmě, že časopis, který je odborný pro ženy, budu odebírat stále a také se budu dívat na jeho webové stránky, protože mě to zajímá a jsou tam opravdu prima soutěže. Už se mi podařilo několikrát vyhrát opravdu parfém a také kvalitní drahou kosmetiku. Za tohle je každá žena určitě ráda, ale bohužel práce s webovými stránkami a s počítačem není asi nic pro mě. Přenechám to zkušenějším.