Deratizace potkanů


Dozvěděla jsem se, že v opravdu poslední době lidé bohužel doma mívají nezvané hosty. Mám tím například na mysli krysy nebo potkany, myši, štěnice a podobně. Dokonce i další brouky. Mě už se tohle doma několikrát stalo. A já se tomu nedivím, protože jsem bydlela v jedné vesnici, která je blízko Kladna. A bohužel, když jsme potom byli s rodinou na dovolené, tak se nám tam asi přes dovolenou někam nastěhovalo pár potkanů. Nebo si myslím, že nám je tam spíš někdo hodil, protože absolutně nevím, kde by se u nás doma během dvou týdnů vzali potkani. Bylo jich tam celkem asi dvacet.

Někdo má potkany jako mazlíčky.

Alespoň takhle to řekl pan deratizér, kterého jsme museli zavolat, protože my svépomocí jsme se bohužel potkanů zbavit nedokázali. Bojovali jsme s nimi asi rok, jenomže během té doby se tam asi rozmnožili, což bylo velice špatné a museli jsme také volat deratizátora. Deratizace v Kladně je opravdu rychlá a také šikovná. Zkuste se také podívat na webové stránky dezimex.cz, je tam deratizace z Kladna. Musím uznat, že jsem byla s panem deratizátorem opravdu moc spokojená. Neměla jsem mu vůbec co vytknout. Byla jsem ráda a také jsem byla hodně spokojená, že pan deratizér to zvládl všechno opravdu rychle.

Měli jste doma potkany?

I cena byla skvělá. Pokud byste chtěli vědět, jak kde deratizace probíhá anebo jak funguje kladenská deratizace, tak na zmíněné webové stránce se dozvíte úplně všechno, co budete potřebovat. Je opravdu mnoho způsobů, jak se zbavit štěnic nebo krys, potkanů myší a podobně, je toho opravdu hodně. Také si musíte dávat, ale pozor, abyste třeba nevyhazovali odpadky. Takové odpadky, které právě myši nebo potkani jí, takže třeba staré pečivo vůbec neházejte do koše, protože to byste si tam zase zpátky zavedli myši nebo potkani a mohlo by to být potom ještě více horší. Jo, hlodavců se opravdu těžko zbavuje.