Nechte si zhotovit webové stránky na míru pro váš e-shop


Chcete prodávat textilní galanterii, nábytek, potřeby pro kutily, fototapety, krmiva pro zvířata nebo produkty zdravé výživy a chcete realizovat svůj podnikatelský záměr přes Internet skrze e-shop? Pak budete pochopitelně potřebovat nejen webové stránky, ale i funkční internetový obchod. Až budete tuto službu poptávat, nezapomeňte prodiskutovat některé důležité body, aby mělo vaše podnikání solidní úroveň:

Responzivní, rychlý a přehledný web – toto je základ, a velmi důležitý. Váš web by se měl dobře zobrazovat na všech koncových zařízeních, ať už se jedná o mobilní telefon, anebo notebook či stolní počítač staršího data výroby. Vámi nabízené produkty a služby by měli vaši zákazníci možnost objednat odkudkoli.

tvůrci webových stránek

Grafika – co naplat, když bude web přehledný a rychlý, když bude tak škaredý, že to spíš někoho odradí, než přitáhne. Na grafické úpravě záleží možná víc, než si myslíte, a grafika také dokáže zvednout lidem náladu. Kupříkladu webové stránky zaměřené na prodej květin a pokojových rostlin mohou být decentně vyzdobené květinovými motivy v rozích a na bocích, bude to stylové a zajímavé. Sem tam nějaká doplňující animace a měnící se fotografie také přijdou vhod.

tvorba webu

SEO – bez zvládnutého SEO se o vás nikdo nedozví a váš obchod upadne v zapomnění. Zákazníci potřebují váš web vidět mezi prvními při vyhledávání klíčových slov z vašeho oboru, jinak se nepohnete z místa. Profesionálové, kteří se zabývají tvorbou webových stránek ve Zlíně imperialmedia.cz, to dobře ví a mohou vám v tomto směru být dostatečně nápomocní.

Produktové fotografie – toto bývá kamenem úrazu mnoha internetových prodejců. Například si chcete koupit nějaké nářadí, dveřní kování, gymnastický míč, dámské páskové sandály nebo tříčtvrteční kalhoty a namísto, abyste si produkt prohlédli z mnoha úhlů a v detailu s vysokým rozlišením produktových fotografií, máte před sebou jen dvě fotky titěrné, rozmazané a ještě se zkreslenými barvami. Tak tohle tedy ne, jinak můžete obchodování na Internetu rovnou zabalit.