Jak vybrat správné uhlíky do vodní dýmky?


Pro mnoho z nás je někdy velmi těžké se prostě na všechno vykašlat a například si sednout pod strom a jenom tak přemýšlet o tom co bychom chtěli mít anebo co bychom si přáli dokázat. A ačkoliv je pro nás velmi těžké si přiznat, že i odpočinek je nedílnou součástí našich životů, prosím zastavme se. A najděme si čas na naše koníčky, které vlastně utvářejí náš život a přinášejí nám radosti, které mnohdy v práci nemáme anebo o ně bohužel přicházíme, protože se nedokážeme z práce těšit. A jedním takovým okamžikem je právě například posezení s přáteli v kruhu jedné vodní dýmky, kde si budeme vychutnávat na plno nové příchutě tabáku, které nám dodají nový rozhled, který tak nutně potřebujeme. A vodní dýmka je k tomu jako stvořená. Protože ona dokáže sdružovat lidi a vzbuzovat v nich pocit míru a klidu. A která jiná pomůcka ke kouření to umí?

vodní dýmka

Snad jen CBD dokáže navodit pocit klidu, ale zase sdružuje lidi k sobě? Ale jak nám vodní dýmka dává péči i na druhou stranu potřebuje, abychom se o ni starali. A samozřejmě i o všechno příslušenství, které k ní patří. Takže pravidelné čištění je samozřejmost a také dokupování kvalitního materiálu jako jsou například různé voňavé tabáky, které mají neodolatelné příchutě anebo také uhlíky na vodní dýmku Shisharium.cz, které nám zajistí dlouhodobé hoření. A právě u uhlíků chvíli zůstaneme. Takže asi mezi ty nejčastěji používané jsou uhlíky kokosové. A další možností, jak zapálit svoji vodní dýmku jsou ty, které jsou rychle zapalovací. A volit si je můžete podle toho co vám bude více vyhovovat. Výhody kokosového uhlíku jsou ty, že je zcela přírodní a to proto, že je vyráběn z kokosových skořápek. A není v nich tedy žádná zbytečná chemie a vydrží vám hořet opravdu dlouho.

kouření vodní dýmky

A to třeba až hodinu a půl. A naproti tomu jsou právě uhlíky rychle zapalovací, které když zapálíte tak je během jednoho momentu rozpálíte na tolik, že jsou zcela oranžové a žhnoucí a vy je pomocí kleštiček usadíte na vodní dýmku a máte hotovo. Možné nevýhody jsou ty, že uhlíky nejsou zcela přírodní a nějaké ty chemické přísady tam jistě najdete. A potom je jen na vás, jestli si myslíte, že ty chemické látky potom spolu s tím kouříte. A jejich doba hoření je také snížena a počítá se s tím, že je to okolo třiceti minut. Pak se ještě vzácně používají bambusové brikety anebo přírodní dřevěné uhlí, ale to není u nás moc populární.