Ideální dům i na důchod


Lidem se během života mění preference i vkus a potřeby. To co někomu vyhovuje v jeho mládí, už ve vyšším věku může být problém. I když mnoho lidí říká že byt nepotřebuje tolik péče jako rodinný dům, roste počet starších lidí, kteří byty opouští a na důchod si shání rodinný domek s menší zahrádkou. Když je člověk v důchodu, má najednou víc času sám pro sebe. Mnohdy se děti odstěhují jinam, a tak najednou člověk neví co má se vším tím volným časem dělat. A pokud to zdraví dovolí, proč si nesplnit sen o rodinném domku se zahradou?

nový dům

Zahradničení a kutilství jsou dva nejoblíbenější koníčky českých seniorů. To že má někdo vyšší věk dnes vůbec neznamená, že bude omezený v pohybu a nepostará se ani sám o sebe, natož o zahradu. Žijeme v době, kdy si můžeme dovolit využívat všechny moderní vychytávky, takže na posečení zahrady můžete využít robotickou sekačku, a na drobnější práce jako je sázení či zalévání a pletí už se čas a síla najde vždycky.

Bydlet v rodinném domě na stáří je sen spousty lidí, kteří prožili většinu svého života v bytě. Někdo o stěhování do domu jen sní, protože má obavy z toho, že by nezvládali péči o dům a zahradu. Pokud ale máte v blízkosti rodinu a vzájemně si celý život pomáháte, jistě jim nebude vadit vám jednou do měsíce v létě pomoct třeba se sekáním trávy.

klíč k domu

Bungalov na klíč 4+kk je ideální řešení pro každého, kdo chce mít bez starostí postavený kvalitní přízemní dům, který je tak akorát velký i pro návštěvy. Bungalov se třemi ložnicemi a obývacím prostorem spojeným s kuchyňským koutem je velice vyhledávaná dispozice nejen u starších lidí, ale i u mladých rodin. Nechte si postavit zděný dům nebo dřevostavbu a těšte se na to, že se za pár měsíců budete stěhovat do domu, který jste si přáli celý život, jen jste si nedokázali představit jak svoje přání zrealizovat.