Dětský den.


Když pořádáte dětský den, musíte počítat, že vám na něj přijde spousta malých dětí, které budou rádi plnit úkoly, za které budou na konci soutěže odměněny. Například takový dětský den někde na vesnici je většinou dělaný v přírodě nebo na společenském hřišti, které má vesnice k užívání. Nejlepší dětské dny jsou ty, které můžete plnit na různých stanovištích. Můžete procházet lesní cestou, kde se budete učit nové věci, jako chůzi po laně, kdy vás drží jeden člověk za ruku, nebo za pomocí dvou lidí. Když je vesnice spojená se skautem nebo junákem, či sokolem, většinou děti dělaní něco potřebného co se jim může do budoucna hodit.

reklamní předměty s potiskem

Například takové stavění pyramidy na táborák, nebo sekání polínek na založení ohně. Důležitá je taky první pomoc, kdy dokážete ošetřit zraněného, nebo vázání nejrůznějších uzlů. K takovému dětskému dnu se může pojit i sbírání důležitých věcí do KPZetky. Jestli nevíte, co to je jedná se o krabičku poslední záchrany, kdy vás od zmrznutí nebo přečkání v lese dělí to, jestli budete hlady a v zimně nebo si pomocí břízové kůry a jedné zápalky dokážete rozdělat oheň. Patří do ní spousta zajímavých věcí, které můžete získat jako reklamní předměty s potiskem pro děti.

reklamní předměty s potiskem

Některé důležité věci jsou baterka, abyste si mohli posvítit ve večerních hodinách, láhev pitné vody, abyste nikdy nebyli dehydratováni, zápalky a škrtátko, břízová kúra na podpal, svíčka, hřebíček, šitíčko, kancelářská sponka, a spousta důležitých a užitečných věcí, které se vám budou hodit, když budete někde ztraceni. Například i kus papíru a tužka bude skvělým pomocníkem. Takový den se může líbit spoustě dětí, kteří tak získají něco praktického do své sbírky. Ovšem jsou i jinak zaměřené dětské dny, kdy plníte nejrůznější úkoly v nějakém tématu jako ostrov pokladů, nebo ledové království, kdy je dětský den zakončený bublinkovou party, kde se děti mohou pomořit do bublinek.